Aluzal Alüminyum A.Ş.

Merkez / Kırklareli

Kızılcıkdere OSB 1. Cad. No: 17

Mississauga, ON Canada

2800 Skymark Ave #300, L4W 5A6


(0288) 502 55 44
(90) 545 905 42 31

Hakkımızda

Hakkımızda

Aluzal Alüminyum A.Ş. olarak, alüminyum sektöründeki en yeni ve dinamik soluklardan biriyiz. 2023 yılında Kırklareli‘de kurulduk ve hızla büyüyerek sektördeki yerimizi belirlemeye başladık. Alüminyumun gücünü kullanarak geleceğin tasarım ve inovasyonunu şekillendirmek için buradayız.

Alüminyum sektörünün yenilikçi ve öncü bir oyuncusu olarak, en son üretim teknolojilerini kullanarak yüksek kaliteli ürünler üretmeyi amaçlayan bir kimliğiz. Ürünlerimizi, 6063 ve 6060 serili en yüksek kalitedeki hammaddeler ile tüm kalite kontrol aşamasıyla test ederek, optimum-maksimum kalite anlayışı ile müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda interaktif bir süreç ile hizmet vermekteyiz. 

Aluzal Alüminyum A.Ş. olarak, teknoloji ve inovasyonun gücüne inanıyoruz. Üretim süreçlerimizde en son teknolojileri kullanarak, hem kaliteyi en üst düzeye çıkarıyor hem de sürdürülebilir üretimi destekliyoruz. Bu sayede müşterilerimize çeşitli sektörlerde kullanabilecekleri yenilikçi ve dayanıklı alüminyum ürünleri sunuyoruz.

Tesisimizde 5″ 1100 UST ve 7″ ~2000 UST, tam otomatik, yüksek teknoloji, tam donanımlı ekstrüzyon pres hattı bulunmaktadır. Cephe profillerden giyotin sistemlere, cam balkon profillerinden solar enerji sistemlerine ve bunun gibi birçok alana hizmet etmekteyiz.

Fabrikamızdaki Etaplar:

-Eksrüzyon Hattı

-Boyahane Tesisi

-Eloksal Tesisi

-Mekanik İşlemler